Rreth Nesh

Rreth Nesh

hake about us

Accurl CNC Machine (Anhui) Manufactory Co., Ltd. (shkurtuar si ACCURL) është një prodhues i pajisjeve të llamarinave i prezantuar përmes Byrosë Komunale të Tregtisë Maanshan dhe themeluar zyrtarisht në 11 Qershor 2014 me miratimin e Byrosë Komunale të Tregtisë Maanshan , nga të cilat investimet e huaja përbënin 3.5%. Anhui Haco CNC Machine Tool Prodhim Co, Ltd është e angazhuar për zhvillimin e produkteve, prodhimin dhe shitjet me metodat moderne të menaxhimit të ndërmarrjeve dhe teknikat e përparuara të prodhimit.

Baza e prodhimit të Anhui Harco CNC Machine Tool Manufacturing Co, Ltd ndodhet në Parkun Industrial Equipment Bowang, Bowang District, qyteti i veglave të mykut të tehut. Ai është vetëm 30 kilometra larg nga Aeroporti Ndërkombëtar Nanjing Lukou dhe afër Brezit Ekonomik Delta të Lumit Yangtze në Kinë. Ka transport të përshtatshëm dhe ambient për pastrimin e doganave në port. , Kompania regjistroi kapital prej 32 milion juan.

Accurl CNC Machine (Anhui) Co prodhuese, Ltd mbulon një sipërfaqe totale prej 70 hektarë. Fabrika është e pajisur me qendra të përpunimit vertikal dhe horizontal të avancuar vendas dhe të huaj dhe makina mërzitëse dhe bluarëse dyshemeje në shkallë të gjerë 16 metra dhe pajisje të tjera të përparuara të përpunimit CNC dhe instrumente të ndryshëm të provave precize. Produktet kryesore përfshijnë makinën CNC lakuese, makinën prerëse CNC, makinerinë CNC lakuese, makinën hidraulike dhe një seri kompletesh të pajisjeve të përpunimit të fletës. Dhe duke adoptuar teknologjinë e përparuar të prodhimit të Gjermanisë, Japonisë dhe Italisë, e gjithë makina mund të përpunojë presa të mëdha hidraulike dhe makina për lakimin e makinës qethëse me një gjatësi prej më shumë se 5,000 tonë dhe 12 metra, dhe ka një ekip me përvojë R&D dhe aftësi të përparuara të dizajnit dhe prodhimit .

Produktet tona kryesore janë: CNC Press Brake, Gërshërë të mëdha, Laser Cutting Machine dhe frëngji Punch Press, këto pajisje të përpunimit të fletëve. Ne jemi duke përdorur teknologji të përparuar nga Gjermania, Japonia dhe Italia. Ne mund të prodhojmë Shtypje të mëdha Hidraulike dhe Frenë shtypi më shumë se 16000 ton & 16m. Ne jemi me ekip profesional të R&D dhe kemi aftësi të projektimit dhe prodhimit të klasit botëror.

1587520475
1587520438
1587520474
1587521689

Na Kontaktoni Tani