Na kontaktoni

Makinë Accurl CNC (Anhui) Co prodhuese, Ltd.

Adresë

Parku Industrial i Pajisjeve Bowang, rrethi Bowang, Maanshan, Anhui, Kinë

Posta elektronike

Telefoni

0086-18855551088
0086- (0) 555-2780563

Orët

E hënë-e premte: nga 9 e mëngjesit deri në ora 6 pasdite

E shtunë, e diel: Mbyllur

DUA T TO PUNONI ME NE?

Na Kontaktoni Tani

Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni

Na Kontaktoni Tani